OSTATNÉ OZNÁMENIA A GRAFIKA

Pozvánky, maturitné a promočné oznámenia, darčekové kartičky, vizitky a čokoľvek, čo spestrí vaše dôležité okamihy, tlačoviny a odlíši vás od ostatných.

Ak ste sa rozhodli pre spoluprácu so mnou, napíšte mi v správe čo by ste chceli vytvoriť a vaše požiadavky. Následne vás kontaktujem, dohodneme si detaily, pošlem vám cenovú ponuku a budem sa snažiť preniesť vašu predstavu do grafických návrhov.

Ceny sa líšia podľa toho, či využijete niektorý z maľovaných motívov na webe alebo si želáte namaľovať motív na mieru.

  Ako
  Objednať

  Ceny v cenníku

  Ceny sa líšia podľa toho, či si vyberiete z ponuky maľovaných motívov na webe alebo budete chcieť namaľovať motív na mieru. Uvedené ceny sú za GRAFICKÉ NÁVRHY.

  Možnosť tlače

  Ponúkam aj možnosť tlače, spolupracujem s tlačiarňou. Ak sa rozhodnete pre grafický návrh aj tlač, vyžiadam pre vás cenovú ponuku (po tom, ako si dohodneme potrebné detaily). V prípade spokojnosti vám budú oznámenia a grafika doručené priamo domov.

  Dôležité
  informácie

  Postup po zaslaní objednávky
  • po zaslaní objednávky vás budem kontaktovať
  • v objednávke sa prosím snažte v čo najväčšej miere priblížiť vašu predstavu
  • budem od vás potrebovať aj texty, ktoré využijeme na návrhy
  • poprosím vás, pred tlačou si vždy skontrolujte, či všetko sedí. Nezodpovedám za chybne napísaný text alebo iné chyby na oznámení či grafike, ktoré ste schválili a odsúhlasili (ak by sme našli chybu na vytlačených oznámeniach a grafike, reklamácia vám nebude uznaná)
  Platba

  Platba môže prebehnúť 2 spôsobmi:
  – buď vám po uskutočnení objednávky vystavím zálohovú faktúru na polovicu sumy a zvyšok zaplatíte po obdržaní hotových grafických návrhov
  – alebo vám vystavím celú faktúru (v prípade, ak nechcete mať zbytočne dva doklady)