Ahojte, som Sisa.

Zbožňujem kombináciu grafiky a maľovania, a som šťastná, že mám svoju prácu snov 😉
S nadšením tvorím vaše svadobné oznámenia a tlačoviny, pre radosť a krásne spomienky. Mám zásadu, že pre každý pár vytvorím jedinečný svadobný dizajn, aký predtým nikto nemal. Všetky motívy ručne maľujem a pri práci myslím na každý detail.

Projekt SISINE

S myšlienkou tohto projektu som sa pohrávala dlhšiu dobu. Chcela som robiť prácu, ktorú zbožňujem. Počas leta 2016 som si pripravovala podklady a celé som ho v podstate „premaľovala“. Koncom leta mi priateľ Martin pomohol vytvoriť web a tak to celé začalo. Sme zohratí tím, spolu nás stretnete napr. na výstavách. Ja mám na starosti tvorivú a komunikačnú časť a Martin tú technickú 🙂

Názov SISINE

Najskôr som začala tvoriť pod iným názvom. Často som však od Vás dostávala milé referencie a krásne správy, že ste ma oslovili preto, lebo moje práce sú „iné“. A presne preto vznikol názov SISINE. Spojenie môjho mena SISA + INÉ = SISINE. Teda niečo moje, niečo iné a pre vás.

O mojej tvorbe

Preferujem jednoduchosť, jemnosť, a to vkladám aj do svojich prác. Rada experimentujem – s maľovanými motívmi, s ich rozložením, s výberom písma, farebnými pozadiami, kombináciami geometrických tvarov a maľovaných motívov… Nebránim sa však akejkoľvek inej výzve, grafika a marketing sú mi veľmi blízke, takže rada pracujem na rôznych projektoch, ktoré ma niečím obohatia a posunú vpred.